// Teknik Bakım

Donanım Bakım
Çözümleri ve Satışı

Teknik Bakım

Firmamız talebinize bağlı olarak yıllık yada aylık bakım servis hizmeti ile işletmenizde yer alan BT donanımlarının düzenli olarak bakım hizmetleri sunmaktadır.

Yerinde Destek

Teknik destek anlaşması ile anlaşma süresi boyunca yerinde ve hızlı destek alarak işletmenizin ve personellerinizin kesintisiz olarak çalışmasını sağlar, iş gücü ve iş kaybının önüne geçersiniz.

Yazılım Bakım

Almış olduğunuz teknik bakım hizmetine dahil olarak, her bakım çalışmasında ve periyodik bakımlarda işletim sisteminiz ve diğer tüm yazılımlarınız kontrol edilmektedir.

Uzak Destek

Teknik destek anlaşması ile anlaşma süresi boyunca dilediğiniz an uzaktan ve hızlı bir şekilde destek alarak işletmenizin ve personellerinizin kesintisiz olarak çalışmasını sağlar, iş gücü ve iş kaybının önüne geçersiniz.

Server Bakım

Tüm teknik anlaşmalarımızda yer alan bakımların yanı sıra, kurumunuz içerisinde yer alan sunucuların ve diğer kabinet içi cihazlarınızın da teknik ve fiziki kontorllerini sağlıyoruz.

Gözümüz Üzerinizde

Sisteminizin ve işletmenizin sürekliliğine önem veriyoruz. Anlaşma süresi boyunca sisteminizi takip ediyor, olası zarar ve zararlılardan korunmanız için çaba sarf ediyoruz.

// 7 Gün 24 Saat Destek Ekibimiz ile İrtibata Geçebilirsiniz

0 850 302 302 1